Jai Batzordearen udako programazioa

Jai Batzordeko kideek ilusioz landutako udako programazioa, zein uztailaren 21etik 25erako egunetako sentimenduei leku sinboliko bat emateko proposamenak.

Kultura sustatzen jarraituz, kulturaz gozatzeko! Herritik herriarentzat!

 

 

HERRIKO MUSIKA BANDA ETA XANTI ETA MAIALEN JIRA-BIRA DANTZAN

PROGRAMAZIOA

UZTAILA

al as az og or lr ig
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

ABUZTUA

al as az og or lr ig
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

uztailak 9

uztailak 10

uztailak 16

uztailak 17

uztailak 18

uztailak 19

uztailak 21

uztailak 25

uztailak 29

uztailak 30

uztailak 31

abuztuak 1

abuztuak 7

abuztuak 8

abuztuak 28

17:30 Koldo Mitxelena ikastetxeko patioa ZUMBA MASTER CLASS (Haurrak)
19:30 Koldo Mitxelena ikastetxeko patioa ZUMBA MASTER CLASS (helduak)
20:00 Koldo Mitxelena ikastetxeko patioa LANDARBASO ABESBATZAREN EMANALDIA
Landarbaso Eskuratu sarrerak
22:30 Koldo Mitxelena ikastetxeko patioa Poiekzioa: EUREKA DANTZA ERAKUSTALDIA ‘MUNDUTIK DANTZAN’
Eureka eta OZ zinema Eskuratu sarrerak
16:30 Reina aretoa TREN MAKETEN ERAKUSKETA
Hobby Cars Ez da gonidapenik behar
18:00 Niessen Kulturgunea DISNEY PERTSONAIEN SAIOA
11:30 Reina aretoa TREN MAKETEN ERAKUSKETA
Hobby Cars Ez da gonidapenik behar
16:30 Reina aretoa TREN MAKETEN ERAKUSKETA
Hobby Cars Ez da gonidapenik behar
19:00 Niessen Kulturgunea HELDUEN MAILAKO GIPUZKOAKO DANTZA SOLTEKO TXAPELKETA
11:30 Reina aretoa TREN MAKETEN ERAKUSKETA
Hobby Cars Ez da gonidapenik behar
12:30 Koldo Mitxelena ikastetxeko patioa BERTSO SAIO BEREZIA
Xenpelar Bertso eskola Eskuratu sarrerak
16:30 Reina aretoa TREN MAKETEN ERAKUSKETA
Hobby Cars Ez da gonidapenik behar
20:00 Niessen Kulturgunea HAU BIZI POZA JAIALDIA
Furius- Jai Toki Eskuratu sarrerak
19:00 Lekuona Fabrika.Sorlekua Herriko Musika Banda eta Xanti eta Maialen Jira-bira dantzan
Jai Batzordea Eskuratu sarrerak
21:00 Lekuona Fabrika.Sorlekua Herriko Musika Banda eta Xanti eta Maialen Jira-bira dantzan
Jai Batzordea Eskuratu sarrerak
11:30 Lekuona Fabrika.Sorlekua Herriko Musika Banda eta Xanti eta Maialen Jira-bira dantzan
Jai Batzordea Eskuratu sarrerak
13:30 Lekuona Fabrika.Sorlekua Herriko Musika Banda eta Xanti eta Maialen Jira-bira dantzan
Jai Batzordea Eskuratu sarrerak
19:00 Lekuona Fabrika.Sorlekua Herriko Musika Banda eta Xanti eta Maialen Jira-bira dantzan
Jai Batzordea Eskuratu sarrerak
21:00 Lekuona Fabrika.Sorlekua Herriko Musika Banda eta Xanti eta Maialen Jira-bira dantzan
Jai Batzordea Eskuratu sarrerak
17:30 Lino Bakarrizketa: “Nekatuak” Antton Telleria
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
19:30 Lino Kontzertua: Jon Gurrutxaga & Urbil Artola
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
21:30 Lino Emanaldia: Komunetik
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
17:00 Lino Bakarrizketa: “Luze edo motz” Mirari Martiarena eta Idoia Torregarai
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
19:00 Lino Kontzertua:Mugan
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
21:00 Lino Kontzertua: Nikotina
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
23:00 Lino Kontzertua: Kilimak
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
12:00 Lino Kontzertua: Maialen Aristegi
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
12:00 Koldo Mitxelena ikastetxeko Patioa ETXEKOAK DANTZAN
Furius- Jai Toki eta Oarsoirriak Eskuratu sarrerak
15:00 Lino Kontzertua: Berta Pino
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
17:30 Lino Kontzertua: Erroka
oaingozhau Eskuratu sarrerak
20:00 Lino Kontzertua: Yogurinha Borova
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
22:30 Koldo Mitxelena ikastetxeko Patioa SAN INAZIO KONTZERTUA
23:00 Lino Kontzertua: EraBatera
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
12:00 Lino Ipuin Kontalaria: Maider Galartza
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
15:00 Lino Kontzertua: Ilargi bakarlaria
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
17:00 Lino Kontzertua: Andoni Oilokiegi
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
20:00 Lino Kontzertua: Iratzar taldea
Oaingozhau Eskuratu sarrerak
11:30 Diputazio plaza SLOT - Scalextric
Hobby Cars Ez da gonidapenik behar
17:00 diputazio plaza SLOT - Scalextric
Hobby Cars Ez da gonidapenik behar
17:00 Gaztañoko frontoia Hau ez da Indiorock: Eneritz Furyak + Hegazkin
Indiorock Eskuratu sarrerak
21:00 Gaztañoko frontoia Hau ez da Indirock: Larra bideak + Katanga Dub
Indiorock Eskuratu sarrerak
11:30 Pablo Sorozabal plaza SLOT - Scalextric
Hobby Cars Ez da gonidapenik behar
17:00 Pablo Sorozabal plaza SLOT - Scalextric
Hobby Cars Ez da gonidapenik behar
19:00 Arramendi PARKEAN ‘YO HE BAILADO’ --Summer2021uda---

UZTAILAK 21-25

APAINDU ZURE BALKOIA ETA JANTZI ZAPIA!

NOLA BIZI DITUZUE GURETZAT HAIN BEREZIAK DIREN EGUN HAUEK?

Bidali iazko eta aurtengo zure argazkiak madalenakjaibatzordea@gmail.com helbidera!

IKUSKIZUNA: HERRIKO MUSIKA BANDA ETA XANTI ETA MAIALEN JIRA-BIRA DANTZAN.

LEKUONA FABRIKA.SORLEKUA  Eskuratu zure gonbidapena

KALE ERAKUSKETA: MADALENAK. TXURI BELTZEKO ARGAZKIETATIK KOLORETAKO KARTELETARA

ZUMARDIA